Visas kategorijas
Par mums

Kompanijas profils

undefined

Gongyi Jinhongda Pipeline Co., Ltd., kas atrodas cauruļvadu dzimtajā pilsētā Ķīnā, ir profesionāls ražotājs, kas specializējas ūdens apgādes, kanalizācijas un cauruļvadu piederumu ražošanā. Tam ir daudzu gadu ražošanas vēsture, spēcīga izturība, stingra kvalitāte un labi apmācīts personāls. Galvenie produkti ir: gumijas savienojumi, gofrētie kompensatori, metāla šļūtenes, izplešanās ierīces, vārsti, noņemamie savienojumi, cauruļu lāpītāji, filtri un citi cauruļu izstrādājumi. Standarta un garuma specifikācijas var pielāgot atbilstoši klientu vajadzībām

Daudzu gadu ražošanas laikā mūsu uzņēmums ir apguvis progresīvu ražošanas procesu un perfektus noteikšanas līdzekļus un izmantojis vismodernākās ražošanas iekārtas, lai padarītu produktus arvien standartizētākus un kvalitatīvākus. Produktus plaši izmanto lielu un vidējo uzņēmumu ūdensapgādes un kanalizācijas būvniecībā, piemēram, ūdens apgādes, kanalizācijas, elektrības, metalurģijas, pilsētu būvniecībā, naftas, ķīmiskajā un vides aizsardzībā. Produkti tiek labi pārdoti 31 provincē, pilsētā un autonomajā reģionā visā valstī. Tas ir izturējis ISO kvalitātes sistēmas sertifikāciju un CE sertifikātu. Produkti tiek eksportēti uz ASV, Franciju, Spāniju, Krieviju, Japānu, Dienvidkoreju, Pakistānu, Vjetnamu un citām valstīm, un tos iecienījuši lielākā daļa lietotāju.

Uzņēmuma pamatā ir godīgums, un tas viss ir paredzēts lietotājiem. Jūsu prasības ir mūsu mērķis, un jūsu apmierinātība ir mūsu vēlme. Mēs turpināsim strādāt ar jums, lai radītu gadsimta spožumu.

fabrika

Populāras kategorijas