Visas kategorijas
Vārtu vārsts

Izvēlne

Divu atloku elastīgi sēdošie ūdens aizbīdņi ūdens apgādes sistēmām


Izcelsmes vieta:Ķīna
Brand Name:Jinhongda
darba spiediensPN10 PN16 PN25
Sertifikācija:ISO CE
Tips:Vārtu vārsti, Ugunsdzēsības ūdens apgāde
Ķermeņa materiālsOglekļa tērauds
Barotnes temperatūra:Parasta temperatūra
Minimālā pasūtījuma daudzums:1set
Iepakojums Detaļas:1 koka korpuss 2 palete 3 atbilstoši jūsu prasībām
Piegādes laiks:Jāapspriež
Apmaksas noteikumi:pārskaitījums un L/C maksājums
Supply spējas:30000 komplekts / komplekti mēnesī
PASŪTĪJUMU
Apraksts

Vārtu vārsts ir vārti ar atvēršanas un aizvēršanas elementu. Vārtu kustības virziens ir perpendikulārs šķidruma virzienam. Aizbīdņu vārstu var tikai pilnībā atvērt un aizvērt, un to nevar regulēt vai droseles. Vārtu vārsts ir noslēgts caur kontaktu starp vārsta ligzdu un vārtu plāksni. Parasti blīvējuma virsma tiks metināta ar metāla materiāliem, lai palielinātu nodilumizturību, piemēram, 1Cr13, STL6, nerūsējošais tērauds utt. Ir stingri vārti un elastīgi vārti. Atbilstoši dažādiem vārtiem aizbīdņu vārsts ir sadalīts stingros aizbīdņos un elastīgos aizbīdņos.

微 信 截图 _20230211173500

specifikācija

微 信 截图 _20230211173032
微 信 截图 _20230211173156

punktsvērtība
Garantija1 gadiem
tipsVārtu vārsts
Pielāgots atbalstsOEM, ODM, OBM
Izcelsmes vietaZHE
Zīmola nosaukumshaokvana vārsts
Modeļa numursZ41H/Y-16C
iesniegumsElektrostacija
Barotnes temperatūraAugsta temperatūra, vidēja temperatūra, normāla temperatūra
jaudaRokasgrāmata
Medijitvaiks
Ostas lielumsDN15-DN500
struktūraķīlis
Piemērojamie medijiūdens, gāze, eļļa, gāze un skābju un sārmu kodīga vide
Piemērotā temperatūra-196 ~ 540 ℃
Vadītājsmanuālā, pneimatiskā, elektriskā utt
Nominālais spiediens20.0 ~ 32.0MPa
Nominālais izmērsDN50 ~ 300mm
Aplikācijas

1. Aizvaru vārstus parasti izmanto atvēršanas-aizvēršanas situācijās, nevis droseles lietojumos.

2. Aizbīdņu vārstu parasti uzstāda uz horizontālās caurules ar vārsta kātu vertikāli uz augšu. To var uzstādīt arī vertikālās caurulēs vai horizontālās caurulēs, kur vārsta kāts nav vertikāli uz augšu, bet var būt nepieciešamas īpašas konstrukcijas atbilstoši vārsta diametra izmēram, pielietojuma videi un specifiskiem materiālu apstākļiem. Ja iegādāto vārstu paredzēts uzstādīt īpašā veidā, pasūtot jānorāda vārsta orientācija.

3. Lietošanas vidē, kur temperatūra pārsniedz 260 ℃, ieteicams izmantot elastīgu vai sadalītu ķīļveida cilindru, lai novērstu ķīļveida cilindra iestrēgšanu termiskās izplešanās dēļ. Tas var notikt, kad vārsts ir auksti aizvērts un pēc tam karsts atvērts.

4. Lietojot ātrgaitas šķidruma (turbulences) vai termiskā cikla lietojumos, lai izvairītos no atslābšanas, vītņotais ligzdas gredzens ir jānofiksē un jāpiemetina uz vārsta korpusa. Pasūtot, lūdzu, norādiet norādījumus.

5. Pēc aizbīdņa vārsta aizvēršanas vārsta kātam vajadzētu nedaudz pagriezties (1/8 līdz 1/4 apgrieziena), lai atbrīvotu vārsta kāta slodzi. Tas ļauj vārsta stienim nedaudz paplašināties, neiespiežot vai nesabojājot vārstu, un tas neietekmēs aizvēršanas efektu.

6. Ja vārsta ligzdas gredzena montāžas uzgaļa ir noņemta, augsti integrēto aizvēršanas vārstu var izmantot karstā ūdens izvadā vai cauruļvadu sistēmā, izmantojot mīksto dzelzi. Pasūtot lūdzu norādīt.

7. Sūkņu stacijā var izmantot vārstus, kurus neierobežo vieta, ūdenī ir daudz dažādu lietu un ir viegli bloķēt svarīgas pozīcijas. Var izmantot manuālos un elektriskos aizbīdņus; Gluži pretēji, drenāžas vārstu var izmantot, jo īpaši sūkņu telpas rekonstrukcijas projektā, lai efektīvi izmantotu sākotnējās sūkņu telpas telpu un sasniegtu mērķi palielināt ūdens padeves (drenāžas) apjomu, pieņemot, ka platība sākotnējā sūkņu telpas daļa paliek nemainīga.

Konkurences priekšrocības

Konstrukcijas īpatnības

1. Atbilst GB standartam, saprātīga struktūra, uzticams blīvējums, laba veiktspēja un skaists izskats.

2. Dažādu komplektu, iepakojuma un starpliku materiālu saprātīga saskaņošana, var pēc klienta pieprasījuma piemērot visu veidu spiediena, temperatūras un vidējiem apstākļiem, augstspiediena vārsts izvēlas augstas kvalitātes leģētā tērauda ražošanu, blīvējuma virsmu, izmantojot departamenta pārāk vertikālu (stelītu) kobaltu. uz cieta sakausējuma bāzes, drošs un uzticams, stabila veiktspēja un ilgs kalpošanas laiks.

3. Vārsta pārsega struktūra ir saprātīga, sienas biezums tiek stingri kontrolēts, un tests atbilst valsts standartam GB12234 un Amerikas standartam ANSI B16.34, stiprība ir augsta, stingrība ir laba, plūsmas pretestība ir maza.

4. Izmantojot ķīļveida elastīgo vārtu konstrukciju, tas ir izgatavots no visa lējuma, ar smalku dizainu un labu blīvējuma veiktspēju.

5. Kāts ir izgatavots no karstumizturīga leģēta tērauda ar labām mehāniskajām īpašībām un izturību pret koroziju un nodilumizturību.

6. Aizbīdņu vārsti ir pilnībā atkārtoti noslēgti, un tos var salabot vai pārveidot neapstādinātos darba apstākļos.

7. Kāta uzgrieznis pieņem iekšējo funkciju struktūru, lodīšu gultnis ir iestatīts ar kronšteina savienojošo daļu, griezes moments ir mazs un pacelšana ir vienkārša.

8. Saskaņā ar lietotāju vai inženieru prasībām savienojuma forma ir jāizvēlas saprātīgi, un dažādi darbības režīmi var atbilst dažādām lietošanas prasībām.

Klientu jautājumi un atbildes
    Neatbilda neviens jautājums!

PASŪTĪJUMU

Populāras kategorijas